Teslimat Koşulları

Gönderimler, banka onayı alındıktan sonra hafta içi saat 13:00'e kadar ve Cumartesi günü saat 10:00'a kadar verilen siparişleriniz genellikle aynı gün içerisinde kargoya teslim edilir İstisna olarak aynı gün gönderim yapılamayan siparişleriniz 1-4 iş günü içerisinde gönderimi yapılır. Ptt Kargo seçimi olduğu takdirde Cuma günü saat 13:00'dan sonra gelen siparişleriniz Pazartesi günü gönderimi yapılmaktadır.  Teslimat adresinin, Ankara'da bulunan mağaza ve depo adreslerimizin uzaklığına göre kargo şirketi 1-7 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır. Süre kargo firmalarının yoğunluk durumuna göre değişkenlik gösterebilir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  kargo şirketleri tarafından size teslim edilecektir.

Kargo firmasının getirdiği pakette herhangi bir deformasyon veya içindeki ürünün zarar görebileceğini size düşündüren herhangi bir şüphe var ise kargo formunu imzalamadan kargo görevlisinin yanında paketi açıp içindeki siparişlerinizin fiziksel durumunu kontrol ediniz. Bir sıkıntı görmüyorsanız kargo formunu imzalayınız. Paket içerisindeki ürünlerin herhangi bir şekilde zarar gördüğünü düşünüyorsanız ürünleri teslim almayıp kargo görevlisinde kargo hasar tutanağı istediğinizi talep ediniz.(Tutanak tutulan ürünleri lütfen teslim almayınız. Uyarr.com’a ürünlerin geri gelmesi gerekmektedir.) Tutanak tutulan ürünlerin değişimi yapılarak tarafınıza yeniden kargolanacaktır.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

www.uyarr.com on-line alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ;

Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarımızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

    

     

    

    

    

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR